יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות:

055-307-9200

טיפים לרכישת אדניות עץ

תוכן עניינים

מעוניינים באדניות עץ איכותיות מומלץ לקרוא מאמר זה בטרם הרכישה.

בעזרת המאמר תוכלו להציץ לעולם יצור האדניות להתרשם ולהבין כיצד יש לרכוש אדניות עץ איכותיות הנשמרות לשנים רבות מידע זה יאפשר לכם בחירה נכונה.

אדניות העץ משרות חמימות ואפשרויות רבות לעיצוב.
יופיים והאפשרויות להזמין אותם בכל גודל צורה וצבע ולשלב אותם בכל מקום, כל אלה ועוד הפכו אותם לאדניות מבוקשות.

ההוצאות ברכישת האדניות אינן מאפשרות לנו להחליפן לעיתים קרובות לכן לפני כל רכישה חשוב לבדוק ממי אנו רוכשים את האדניות ומה אנו מקבלים תמורת כספנו.

חשוב להתייחס:

סוג העץ ,עובי העץ בהתאם לגודל האדנית, תהליך הייצור, סוגי איטום, ניקוזים מתאימים, איכות הצבע ועמידות האדנית בפני מזיקים.קיימים סוגים רבים של עצים, ניתן לחלק אותם לשני קטגוריות , עצים קשים ועצים רכים.

עצי האורן המונים כ – 12 סוגים משמשים בעיקר לתעשיית רהוט לבית, ריהוט לגן , אדניות ועוד. חשיבותם נובעת מעצם היותם עצים רכים בעלי חוזק, קלים וזולים.

בארץ קיימים ספקים רבים המשווקים עצים אך חשוב מאד  לרכוש את העצים מספקים המטפלים ושומרים על איכות העצים על פי התקן.

שילוב נכון של סוג עץ מתאים לייצור האדנית יתן את המענה המושלם לאדנית איכותית.

בכל האדניות:
יושמה שיטת האיטום הייחודית שלנו,  איכות גבוהה במיוחד

התהליך מתחיל למעשה כבר ברכישת העץ מספקים מקצועיים וידועים המקפידים על תהליכי עיבוד העץ על פי הסטנדרטים הגבוהים ועל פי התקן.

השלב השני ביצור האדניות מחייב תכנון והתייחסות לכל נקודות התורפה של העץ בייצור האדנית כגון: אקלים בחורף,  קיץ , לחות,  עובש, פטריות, מזיקים,  לחץ פנימי,  ניקוזים, היסדקות , חיזוקים בהתאם לגודל האדנית , התאמת הצמח לאדנית  ועוד.
עובי העץ ותהליך הייצור

בייצור אדנית איכותית יש להתייחס לעובי העץ על פי גודל האדנית.

בתהליך  הייצור אנו משלבים  עץ איכותי, דבקים,  פולימרים , שמנים, חומרי בידוד, חיזוקים ועשרות מסמרים מיוחדים. וכל אלה כדי לקבל אדניות איכותיות וחזקות במקסימום איכות ומינימום מחיר.חיבור אדניות
האדנית מיועדת לעמוד בלחץ של אדמה מים ושורשים לכן חשוב להתקין חיזוקים בהתאם לגודל האדנית במקומות הנכונים כדי שתשא את הלחץ  לאורך זמן רב ביותר.חיבור האדניות נעשה בחיתוכים מדוייקים ובעזרת חומרים ודבקים איכותיים.
תהליך האיטום הוא אחד השלבים החשובים ביותר לאיכות האדניות. איטום איכותי בשיטה יחודית לנו מגן על עץ  האדנית, מונע רקבון,  מונע פטריות , מונע עובש ושומר על בריאות השורשים.

אדניות העץ שלנו הינן ייחודיות, ועשויות מחומרי איטום  המבטיחים איכות ועמידות. הן מגיעות עם בידוד פולימרי מיוחד מודבק ישירות לעץ, בניגוד למרבית אדניות העץ הנמכרות כיום בארץ , המבטיח עמידות רבה יותר לאורך זמן רב יותר.

שיטות איטום הקיימים:

תהליך האיטום הוא אחד השלבים החשובים ביותר לאיכות האדניות. איטום איכותי בשיטה יחודית לנו מגן על עץ  האדנית, מונע רקבון,  מונע פטריות , מונע עובש ושומר על בריאות השורשים.איטום האדניות הקיים בקרב יצרנים שונים ומתבצע  בעזרת ניילון  או שמשונית. החסרונות באיטום זה הם: בלאי מהיר, חלל בין העץ לניילון המאפשר חילחול של מים לדפנות האדנית, חיבור הניילון או שמשונית לעץ נעשה על ידי סיכות, תוך זמן קצר הסיכות מחלידות או  משתחררות דבר המאפשר זרימת מים חופשית לדופן האדנית,  דחיפת שורשים חזקים עלולים לקרוע את הניילון או שמשונית. עץ האדנית בחלקו החיצוני אינו אטום דבר המאפשר למים לחדור מבין החריצים לתוך החלק הפנימי של הניילון.

אדניות העץ שלנו הינן ייחודיות, ועשויות מחומרי איטום  המבטיחים איכות ועמידות. הן מגיעות עם בידוד פולימרי מיוחד מודבק ישירות לעץ, בניגוד למרבית אדניות העץ הנמכרות כיום בארץ , המבטיח עמידות רבה יותר לאורך זמן רב יותר.

אנו “בכדי ציון” התייחסנו בכובד ראש לכל הגורמים העלולים לפגוע באיכות האדנית ומצאנו פתרונות בלעדיים וייחודים לנו כדי לייצר אדניות יחודיות ואיכותיות שיתנו מענה לשנים רבות:
בשלב ראשון אנו משמנים את האדנית כדי להזין את העץ ולמנוע פטריות,  עובש וריקבון.
אנו מורחים שכבת איטום עם סיבים ובין החריצים של העץ, ומניחים רשת.  כל זה מודבק ישירות לעץ.
מריחה נוספת של חומר איטום סופי האוטם את חלקו הפנימי של העץ באופן הרמטי.
תהליך זה מייקר במקצת  את ייצור  האדנית , אך לטווח הארוך מצדיק את ההשקעה ומבטיח לכם אדניות לזמן ממושך.

חשיבות הניקוז

תפקיד הניקוז להוציא את שאריות המים מהאדנית ולמנוע הצטברות מים בתחתית האדנית . עודפי מים עומדים בתחתית עלולים לגרום לריקבון של השורשים ולהצטברות המלחים בתערובת  האדמה המונעים התפתחותו של הצמח.
קיימים סוגי ניקוז בהתאם למיקום האדנית.

תהליכי גימור וצבע

השלב הסופי הוא המכריע למראה האדנית . צביעת האדנית והגימור הסופי הם חלק חשוב בתהליך סיום היצור.
הסיבות עיקריות הן חשיבותו של צבע איכותי הוא להגן על עץ האדנית בחלקו החיצוני , שמירה מתנאי האקלים (קיץ חורף),  רקבון ופטריות ומראה הסופי של האדנית.

בכדי ציון אנו שוקדים ועמלים בייצור מוצרים באיכות בלתי מתפשרת, הניסיון הרב והידע המקצועי מאפשרים לנו לייצר אדניות מחומרים איכותיים באיכות מקסימלית ובקפדנות על כל פרט  כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממוצרינו לאורך זמן רב.

אנו בכדי ציון התייחסנו בכובד ראש לכל הגורמים העלולים לפגוע באיכות האדניות ומצאנו פתרונות בלעדיים וייחודים לנו לייצור אדניות ייחודיות ואיכותיות שיתנו מענה לשנים רבות.

אנו מחויבים לאיכות, אמינות ויושר . והראיה לכך הלקוחות הממליצים והשבים אלינו שוב ושוב.

תוכן עניינים

האם כדאי לשנות צבע לפרגולה?

עלינו להביט תחילה בכמה דברים :

כמה עולה אדנית?

אנו מתמחרים אדניות לפי:

מאמרים נוספים בבלוג: