יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות:

055-307-9200

תהליך היצור

תוכן עניינים

ייצור אדניות עץ דורש: ניסיון  וידע מקצועי.

על מנת ליהנות מאדנית איכותית אנו נדרשים לתהליך עבודה מקצועי וקפדני תהליך היצור והאיטום דורש מאתנו חומרים איכותיים והשקעה  בעבודה המקנה למוצר שלנו גימור מושלם  ואיכות מעולה  לשנים רבות העץ כחומר חי ,הוא חומר גלם טבעי המגיב  לתנאי האקלים הסביבתיים.
קימים סוגים רבים של עצים, ניתן לחלק אותם לשני קטגוריות , עצים קשים ועצים רכים.

עצי האורן המונים כ – 12 סוגים משמשים בעיקר לתעשיית רהוט לבית, ריהוט לגן , אדניות ועוד. חשיבותם נובעת מעצם היותם עצים רכים בעלי חוזק יחסי , קלים וזולים.

בארץ קיימים ספקים רבים המשווקים עצים אך חשוב מאד  לרכוש את העצים מספקים המטפלים ושומרים על איכות העצים על פי התקן.

שילוב נכון של סוג עץ מתאים לייצור האדנית יתן את המענה המושלם לאדנית איכותית.התהליך מתחיל למעשה כבר ברכישת העץ מספקים מקצועיים וידועים המקפידים על תהליכי עיבוד העץ על פי הסטנדרטים הגבוהים ועל פי התקן.

השלב השני ביצור האדניות מחייב תכנון והתייחסות לכל נקודות התורפה של העץ בייצור האדנית כגון: אקלים בחורף,  קיץ , לחות,  עובש, פטריות, מזיקים,  לחץ פנימי,  ניקוזים, היסדקות , חיזוקים בהתאם לגודל האדנית , התאמת הצמח לאדנית  ועוד.

בתהליך  הייצור אנו משלבים  עץ איכותי, דבקים,  פולימרים , שמנים, חומרי בידוד, חיזוקים ועשרות מסמרים מיוחדים. וכל אלה כדי לקבל אדניות איכותיות וחזקות במקסימום איכות ומינימום מחיר.

חשיבות הניקוז

תפקיד הניקוז להוציא את שאריות המים מהאדנית ולמנוע הצטברות מים בתחתית האדנית . עודפי מים עומדים בתחתית עלולים לגרום לריקבון של השורשים ולהצטברות המלחים בתערובת  האדמה המונעים התפתחותו של הצמח.לכן , לניקוז יש חשיבות רבה ביותר לחיי הצמח . קיימים מספר אפשרויות של ניקוזי מים , הניקוז נעשה בהתאם למיקום האדנית וגודלה.

חיבור אדניות

האדנית מיועדת לעמוד בלחץ של אדמה מים ושורשים לכן חשוב להתקין חיזוקים בהתאם לגודל האדנית במקומות הנכונים כדי שתשא את הלחץ  לאורך זמן רב ביותר.

חיבור האדניות נעשה בחיתוכים מדוייקים ובעזרת חומרים ודבקים איכותיים.

תהליכי גימור וצבע

השלב הסופי הוא המכריע למראה האדנית . צביעת האדנית והגימור הסופי הם חלק חשוב בתהליך סיום היצור.
הסיבות עיקריות   הן חשיבותו של צבע איכותי הוא להגן על עץ האדנית בחלקו החיצוני , שמירה מתנאי האקלים (קיץ חורף),  רקבון ופטריות ומראה הסופי של האדנית.בכדי ציון אנו שוקדים ועמלים בייצור מוצרים באיכות בלתי מתפשרת, הניסיון הרב והידע המקצועי מאפשרים לנו לייצר אדניות מחומרים איכותיים באיכות מקסימלית ובקפדנות על כל פרט  כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממוצרינו לאורך זמן רב.

אנו מחויבים לאיכות, אמינות ויושר . והראיה לכך הלקוחות השבים אלינו שוב ושוב.

תוכן עניינים

האם כדאי לשנות צבע לפרגולה?

עלינו להביט תחילה בכמה דברים :

כמה עולה אדנית?

אנו מתמחרים אדניות לפי:

מאמרים נוספים בבלוג: