יעוץ והכוונה ללא כל התחייבות:

055-307-9200

תערובת גן

תוכן עניינים

תערובות לשתילה ומצעי הגידול השונים מהווים גורם קריטי בטיפוח גינה משגשגת.

עבור ערוגות בתוך אדמת הגינה, נוכל להשתמש באדמה איכותית עם מגוון מוצרי דישון מינרליים ואורגניים שונים שיעשירו את האדמה הקיימת.

עם זאת, גידול במיכלים סגורים כמו עציצים ואדניות הוא עניין שונה בתכלית. בלי המינרלים וחומרי ההזנה השונים שיש באדמה, מצע הגידול שלנו הוא המקור הבלעדי של הצמחים שלנו לחיים. כמו כן, ללא אדמה שתספוג את הנוזלים, חשוב שהמצע יהיה קל ומאוורר לניקוז מהיר של הנוזלים ועדיין תשמור על לחות שתאריך את חיי הצמח.

כדי ציון מספקת שירותי שיווק תערובות גן ומציעה מגוון רחב ומקורי של מצעי גידול מתערובות שתילה, חלוקי נחל, סלעים, טוף, חצץ ועד חומרי חיפוי לגן שיסייעו לגינה שלכם לשגשג ולהישאר יפה ומטופחת.

איך בוחרים תערובת שתילה איכותית?

אלו מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור בתוך מגוון המוצרים בתחום תערובת גן:
  1. קנו תוצרת הארץ – תערובות השתילה של כדי ציון בייצור כחול לבן. מדובר במשתנה חשוב שכן תערובות אלו פותחו לאקלים ותנאי הקרקע הישראליים.
  2. תערובת שאינה מכתימה – תערובת מאיכות ירודה תותיר כתמים שחורים מתחת לעציץ לאחר השקייה.
  3. מגע רך וחלק – ללא גושים ומרקמים שונים בתוך מצע הגידול. תערובת טובה תהיה טחונה היטב ובאופן אחיד וכך תהיה מאווררת ותאפשר ניקוז מחד ותשמור על לחות מאידך.
  4. תערובת שתכיל דשן בשחרור איטי – גינון במיכל סגור שלא כמו בקרקע, שוטף החוצה במהירות חומרי הזנה אל מחוץ למיכל בכל השקיה. לכן חשוב שחומרי ההזנה ישתחררו באיטיות ויזינו את הצמח.

כיצד שותלים כראוי צמחים בעציץ או אדנית?

  • הניחו את השתיל במרכז העציץ.
  • הוסיפו לעציץ שכבה של תערובת שתילה איכותית לפי הטיפים שנתנו עד שיתפוס את כל חלל העציץ.
  • השאירו מרווח קטן בחלקו העליון של העציץ.
  • הדקו היטב את התערובת סביב השתיל וקבעו אותו במקום.
  • הקפידו להשקות במים במזיגה איטית ובפיזור רחב עד להגרת נוזלים מפתחי הניקוז.

אנו מציעים מגוון רחב של תערובות גידול מחומרים אורגניים איכותיים כמו כבול, סיבי קוקוס, טוף וחומרים רבים אחרים ומתאימים את מצע הגידול לפי הצרכים שלכם. חיפוי של טוף מסביב לגידולים ישמרו את האדמה קרירה ולחה בימי הקיץ החמים וחלוקי אבן לבנים סביב בריכת צמחי המים ידגישו אותה וישוו לה מראה מקווה מים טבעי.

לפרטים נוספים על שיווק תערובות גן והזמנות צרו עמנו קשר: 054-5335416

תוכן עניינים

האם כדאי לשנות צבע לפרגולה?

עלינו להביט תחילה בכמה דברים :

כמה עולה אדנית?

אנו מתמחרים אדניות לפי:

מאמרים נוספים בבלוג: